Her Şey Dahil Maldivler OtelleriTam Pansiyon Maldivler OtelleriYarım Pansiyon Maldivler Otelleri

Medhufushi Island Resort, Maldivler

Medhufushi Island Resort, Maldivler’de açık havuz, fitness ve lagün manzaralı villalar bulunur. Medhufushi Resort’ta 4 yemek yenilecek yer ve spa salonu bulunmaktadır. Villalarda bulunan güneşlenme güverteleri sayesinde çikolata gibi bir tene sahip olabilirsiniz.

Açık alanlarda yağmur duşları ve ücretsiz Wi-Fi hizmeti verilmektedir. Odalarda konforlu kanepeler, düz ekran televizyon ve DVD oynatıcı bulunur. Medhufushi Island Resort’ta oda sayısı 120’dir. Medhufushi Island Resort, AAA Hotels & Resorts oteller zincirine bağlıdır.

Medhufushi Resort Denizi, Maldivler
Medhufushi Resort Denizi, Maldivler

Medhufushi Island Resort Nasıl Gidilir?

Male Uluslararası Havaalanı’ndan deniz uçağıyla, Medhufushi Island Resort’a 45 dakikada ulaşılabilir. Bu yolculuğu tesis aracılığıyla da yapabilirsiniz.

Yemek Kulübü, Medhufushi Island Resort, Maldivler
Yemek Kulübü, Medhufushi Island Resort, Maldivler

Medhufushi Island Resort Mutfağı

Alfresco’da gün batımı manzarası eşliğinde yemekler yiyebilir, içecekler içebilirsiniz. Malafaiy’de havuz başında açık büfe hizmetinden yararlanabilirsiniz. Lagün üzerinde bulunan Vilu Bar’da, hafif atışmalıklarla birlikte alkollü içecekler bulunur.

Spa, Medhufushi Resort, Maldivler
Spa, Medhufushi Resort, Maldivler

Medhufushi Island Resort Spa ve Aktiviteler

Medhufushi Island Resort, konuklarına kendilerini şımartmaları için Spa hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, şnorkelli yüzme, rüzgar sörfü, kano gibi bir çok su sporundan otel sayesinde yararlanabilirsiniz. Tesiste dalış dersleri de verilmektedir.

Medhufushi Island Resort, Maldivler Galeri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu