Yarım Pansiyon Maldivler Otelleri

Conrad Maldives Rangali Island, Maldivler

Conrad Hotels & Resorts zincirine bağlı olan Conrad Maldives Rangali Island, 2 ayrı ada üzerinde geniş villalarla konuklarına en iyi hizmeti vermektedir. Adalar arası bağlantı köprüler ile yapılmıştır. Conrad Maldives Rangali Island, tamamen camdan yapılmıştır. Conrad Maldives‘e Male Uluslararası Havaalanı’ndan deniz uçağıyla yarım saatte ulaşılabilir. Conrad Maldives Rangali Island 150 odayla hizmet vermektedir.

Water Villa, Conrad Rangali Island Maldivler
Water Villa, Conrad Rangali Island Maldivler

Conrad Rangali Island Maldivler

500 metrelik bir alana konumlandırılmış Conrad Rangali Island villalarında düz ekran televizyon, DVD oynatıcı ve ücretsiz Wi-Fi erişimi bulunmaktadır. Tabandan tavana kadar ahşap pencerelerle çevrelenmiş tesis, denizin altında bulunan Ithaa Restaurant ve ödüllü Spa merkezine ev sahipliği yapıyor.

İthaa Restaurant Conrad Maldives
İthaa Restaurant Conrad Maldives

Conrad Maldives Rangali Island Mutfağı

Conrad Maldives Rangali Island, dünya standartlarında 12 restoran inşa ederek her yöreden konuklarına hitap etmeyi hedeflemiştir. Conrad Rangali’de dünya mutfaklarının yanı sıra ızgara yemeklere de yer verilmektedir. The Wine Cellar’da 600’den fazla birinci sınıf şarap çeşitlerinin tadına bakabilirsiniz.

Tekne, Conrad Rangali Island Maldivler
Tekne, Conrad Rangali Island Maldivler

Conrad Maldives Rangali Island Aktiviteler

Otel bünyesinde bir İtalyan butiği bulunur. Çevre adalarda gezintiye çıkarak, gezdiğiniz yerlerin kültürlerini öğrenebilir, hem öğrenmenin hem gezmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Lagünde bulunan Spa Retreat ve Over-Water Spa’da ödül almış Spa merkezlerinde dört dörtlük bir deneyim yaşayabilirsiniz. Dalış severler konuklar için bir dalış kulübü oluşturulmuş, dalış kulübünün etkinliklerinden faydalanma imkanı değerli konuklara sunulmuştur. Su sporlarına tesis bünyesinde katılabilirsiniz.

Conrad Maldives Rangali Island Galeri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu