Tam Pansiyon Maldivler OtelleriYarım Pansiyon Maldivler Otelleri

Jumeirah Vittaveli Maldives Resort & Spa, Maldivler

Jumeirah oteller zincirine ait olan Jumeirah Vittaveli Maldives Resort & Spa, 5 yıldızlı PADI dalış merkezi, Talise Spa ve Fitness’ten oluşan kapsamlı ve eğlenceli bir tesistir. Doğal ortamın içerisinde, Talise Spa’da Uzak Doğu uygulamalarıyla konuklara rahatlama imkanı sunulmaktadır. Male Uluslararası Havaalanı’ndan Jumeirah Vittaveli Maldivler’e motorlu katamaranla 20 dakika içerisinde ulaşılabilir.

Açık Oturma Alanları, Jumeirah Vittaveli Maldivler
Açık Oturma Alanları, Jumeirah Vittaveli Maldivler

Jumeirah Vittaveli Maldivler

89 odalı Jumeirah Vittaveli, 5 yıldızlı villalarıyla, villaların içerisinde bulunan özel havuzlarıyla, plaja veya lagüne doğrudan erişimi ile konuklarına en iyi hizmeti sunmaktadır. Tesis genelinde Wi-Fi erişimi ücretsizdir. Tesiste Union Pay ile ödeme yapabilirsiniz.

Restoran, Jumeirah Vittaveli Maldives
Restoran, Jumeirah Vittaveli Maldives

Jumeirah Vittaveli Maldives Resort & Spa Mutfağı

Fenesse Restaurant’ta lagün sularının üzerinde enfes bir yemek yiyebilir, Samsara’da Asya ve Maldiv spesiyalitelerin tadına bakabilirsiniz. Mu Beach Bar and Grill ve Bar-Ee-‘de akşam kokteylleri konuklara sunulmaktadır.

Su Sporları, Jumeirah Vittaveli Maldivler
Su Sporları, Jumeirah Vittaveli Maldivler

Jumeirah Vittaveli Maldives Resort & Spa Aktiviteler

Şnorkel ekipmanları ve motorsuz su sporları aktiviteleri, Jumeirah Vittaveli Maldivler’in konuklarına ücretsiz olarak sunduğu imkanlardan birisidir. Maldivler’in en büyük çocuk kulübü olan Kuda Koli Çocuk Kulübu, Jumeirah Vittaveli Maldivler’de de çocuklu ailelerin rahatı için hizmet etmektedir.

Günlük yoga ve fitness derslerinden de faydalanabilirsiniz. Ayrıca sağlıklı yaşam programları da konuklara sunulan hizmetler arasında yerini almaktadır.

Jumeirah Vittaveli Maldivler Galeri

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu